• brak danych
  • Pracownicy szkoły

    Dyrekcja szkoły w roku szkolnym 2022/2023

    • Arkadiusz Majer - dyrektor
    • Ewa Peraj - wicedyrektor
    • Łukasz Janc - wicedyrektor
    • Anna Kaczmarek - kierownik szkolenia praktycznego

    Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

    • Aleksandra Adamczak - język angielski
    • Renata Bednarczyk - biologia, przedmioty zawodowe
    • Karolina Beger - wychowanie fizyczne
    • Marta Bekasiak - przedmioty zawodowe
    • Budych - Tomkowiak Ewelina - fizyka
    • Beata Budzińska - przedmioty zawodowe
    • Zuzanna Czapiewska - fizyka
    • Elżbieta Czarnecka - przedmioty zawodowe
    • Karolina Czyż - Dukat - matematyka
    • Arleta Danielewicz - biologia, wychowanie do życia w rodzinie
    • Anna Dolińska - matematyka
    • Izabela Dubiel - wychowanie fizyczne
    • Ryszard Filipiak - informatyka
    • Anna Gendera - matematyka
    • Piotr Gotowy - historia, wiedza o społeczeństwie
    • Magdalena Grążka - geografia
    • Marlena Grenda - język niemiecki
    • Grażyna Hadyniak - pedagog
    • Małgorzata Hoffmann - Nowak - język angielski
    • Anna Jagiełka - internat
    • Katarzyna Jakubowska - biologia, przedmioty zawodowe
    • Renata Jędrzejczak - język polski
    • Anna Kaczmarek - przedmioty zawodowe
    • Arleta Kaczmarek - przedmioty zawodowe
    • Cyprian Kamiński - informatyka
    • Kłosowski Zdzisław - edukacja dla bezpieczeństwa
    • Ewa Kobylińska - język niemiecki
    • Magdalena Koput - język polski, wiedza o społeczeństwie
    • Bartosz Korpik - przedmioty zawodowe
    • Zdzisław Kostrzyński - wychowanie fizyczne
    • Julita Knutowicz - wychowanie fizyczne
    • Krysztofiak Ewa - przedmioty zawodowe
    • Anna Kustoń - historia
    • Martyna Kustoń - język angielski
    • Daniel Kuzara - matematyka
    • Marzena Liszka - przedmioty zawodowe
    • Ewelina Ładzińska - Kłaczkiewicz - plastyka, zajęcia arystyczne
    • Arkadiusz Majer - edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe
    • Małgorzata Mikrut - język polski
    • Ewelina Otulakowska - język polski
    • Ewa Peraj - podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
    • Lidia Piotrowska - fizyka
    • Joanna Przygocka - przedmioty zawodowe
    • Katarzyna Ratajczak - chemia, informatyka
    • Małgorzata Rosada - przedmioty zawodowe
    • Aleksandra Sadek - przedmioty zawodowe
    • Zygmunt Sługocki - historia, wiedza o społeczeństwie
    • Piotr Sołtysiak - przedmioty zawodowe
    • Joanna Stróżyńska - język angielski
    • Bartosz Świst - wychowanie fizyczne
    • Beata Szeffler - matematyka
    • Klaudia Tomaszak - Ślipka - język polski
    • Anna Tonak - przedmioty zawodowe
    • Joanna Tysiak - język angielski
    • Krystyna Warguła - historia
    • Wilska Magdalena - język niemiecki
    • ks. Andrzej Wiśniewski (o. Ignacy) - religia
    • Iwona Witkowska - przedmioty zawodowe
    • ks. Marcin Wojciechowski - religia
    • Joanna Vowie - biblioteka
    • Joanna Zawieja - przedmioty zawodowe
    • Katarzyna Zielewicz - przedmioty zawodowe
     

    Pracownicy administracji w roku szkolnym 2022/2023

    • Eleonora Błaszkowiak
    • Wioletta Dolata
    • Dorota Kaczmarek
    • Beata Nowak
    • Małgorzata Perz

    Pracownicy obsługi w roku szkolnym 2022/2023

    • Piotr Ferster
    • Natalia Gorońska
    • Grażyna Gorucht
    • Justyna Gorzyńska
    • Aurelia Kwaśna
    • Justyna Rysmanowska
    • Jolanta Stachowiak
    • Małgorzata Stepczyńska
    • Marlena Świerkowska
    • Patrycja Zając