• Lista osób zakwalifikowanych do II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 1

      • Lista osób zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego

         

        Klasa medialna

         

        1.

        Augustyn Dominika

        2.

        Biniak Kamil

         

        3.

        Błajek Karol

         

        4.

        Brzeska Dorota

        5.

        Cejba Zuzanna

        6.

        Chołdrych Wojciech

        7.

        Chuda Kornelia

        8.

        Drożdżyński Bartosz

        9.

        Flis Aleksandra

        10.

        Galas Bartosz

         

        11.

        Haak Zofia

         

        12.

        Jarysz Malwina

        13.

        Jarząb Martyna

        14.

        Jaśkowiak Zuzanna

        15.

        Kasper Małgorzata

        16.

        Kołotusza Karolina

        17.

        Maciejewska Martyna

        18.

        Mazurowska Julia

        19.

        Mendelewska Patrycja

        20.

        Modrzyk Tomasz

        21.

        Nowak Alan

         

        22.

        Nowak Alan

         

        23.

        Nowicka Aleksandra

        24.

        Pazderska Alicja

        25.

        Piechota Antonina

        26.

        Rakowski Kamil

        27.

        Rzyska Nikola

         

        28.

        Spychała Kazimierz

        29.

        Szczepaniak Igor

        30.

        Tomaszewski Wojciech

        31.

        Tomczak Kacper

        32.

        Walczak Zuzanna

        33.

        Wika Martyna

         

        34.

        Wójcik Natalia

         

        35.

        Ziołek Zuzanna

         

         

        Lista osób zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego

         

        Klasa biologiczno- lingwistyczna

         

        1.

        Bąk Dominika

        2.

        Boch Maja

        3.

        Butrii Varvara

        4.

        Ciesielski Krzysztof

        5.

        Czajka Maja

        6.

        Czajka Mikołaj

        7.

        Dąbrowska Julia

        8.

        Dera Marcelina

        9.

        Drożan Jakub

        10.

        Frackowiak Konrad

        11.

        Grążka Zuzanna

        12.

        Grzesiak Jakub

        13.

        Janas Szymon

        14.

        Kaczmarek Jakub

        15.

        Kalinowski Wojciech

        16.

        Klińska Emilia

        17.

        Krusicka Gabriela

        18.

        Mańczak Mateusz

        19.

        Matuszak Kaj

        20.

        Michalak Oliwia

        21.

        Nawrocka Monika

        22.

        Ochowicz Adrianna

        23.

        Okurowska Laura

        24.

        Olszewski Franciszek

        25.

        Perz Alan

        26.

        Piechota Marta

        27.

        Piosik Amelia

        28.

        Polaczek Wiktoria

        29.

        Przewoźna Alicja

        30.

        Stawicka Sandra

        31.

        Suchta Amelia

        32.

        Szuflak Weronika

        33.

        Tomczak Wiktoria

        34.

        Wicher Tobiasz

        35.

        Wiśniewska Weronika

         

         

        Lista osób zakwalifikowanych do Technikum nr 1, w zawodzie:

        Technik żywienia i usług gastronomicznych

        1.

        Balcerowiak Julia

        2.

        Bartos Paulina

        3.

        Baszczyńska Marika

        4.

        Bonek Zuzanna

        5.

        Boryna Natalia

        6.

        Brzeska Agata

        7.

        Cebulski Dawid

        8.

        Cudaszewska Olivia

        9.

        Eliks Kinga

        10.

        Fabiś Weronika

        11.

        Gierczak Martyna

        12.

        Grocholska Weronika

        13.

        Janicki Michał

        14.

        Jankowski Franciszek

        15.

        Kozłowska Aleksandra

        16.

        Kurczewski Igor

        17.

        Najderek Amelia

        18.

        Nowak Oliwia

        19.

        Nowakowska Roma

        20.

        Pilarska Wiktoria

        21.

        Piotrowski Michał

        22.

        Przybylski Kacper

        23.

        Przybył Adam

        24.

        Radzi Aleksandra

        25.

        Roszak Wiktoria

        26.

        Runowska Joanna

        27.

        Rzeszowska Patrycja

        28.

        Siwczak Klaudia

        29.

        Skórska Hanna

        30.

        Słowińska Martyna

        31.

        Sommerfeld Julia

        32.

        Stępniak Wiktoria

        33.

        Szubertowski Jakub

        34.

        Wachowiak Klaudia

        35.

        Wojtaszek Vanessa

        36.

        Wysocka Adrianna

        Lista osób zakwalifikowanych do Technikum nr 1, w zawodzie:

        Technik architektury krajobrazu

         

        1.

        Brodowska Julia

        2.

        Ćwirlej Anna

         

        3.

        Dota Angelika

         

        4.

        Dreczka Aleksandra

        5.

        Dukarska Amelia

        6.

        Hartnett Lilia

         

        7.

        Henschke Lena

        8.

        Kaczmarek Weronika

        9.

        Kaczmarek Zuzanna

        10.

        Kobus Natalia

         

        11.

        Krysztofiak Jagoda

        12.

        Lewandowska Anna

        13.

        Ławniczak Roksana

        14.

        Łopata Karolina

        15.

        Maciejewska Marta

        16.

        Maćkowiak Eliza

        17.

        Matysiak Kamil

        18.

        Michalak Joanna

        19.

        Muskalski Filip

         

        20.

        Nitschke Marlena

        21.

        Olejniczak Natalia

        22.

        Osajda Roksana

        23.

        Proch Jakub

         

        24.

        Różowska Wiktoria

        25.

        Suterska Marta

        26.

        Wiśniewska Zofia

         

         

         

         

         

         

         

         

        Lista osób zakwalifikowanych do Technikum nr 1, w zawodzie:

        Technik ochrony środowiska

        1.

        Chudziak Alicja

        2.

        Cieślak Kevin

        3.

        Górny Miłosz

        4.

        Kaczmarek Kamil

        5.

        Kossowski Wiktor

        6.

        Kruszona Tobiasz

        7.

        Krystek Natalia

        8.

        Metich Marika

        9.

        Nowicka Natalia

        10.

        Nowicki Eryk

        11.

        Semmler Norbert

        12.

        Szmyt Weronika

        13.

        Świtoń Milena

        14.

        Witkowiak Patrycja

         

        Lista osób zakwalifikowanych do Technikum nr 1, w zawodzie:

        Technik rolnik

        1.

        Babiak Michał

        2.

        Bartkowiak Łukasz

        3.

        Biedny Krystian

        4.

        Gorączka Julia

        5.

        Jakubowski Andrzej

        6.

        Kaczanowski Maciej

        7.

        Kalinowski Mateusz

        8.

        Kinowski Damian

        9.

        Kledzik Andrzej

        10.

        Koput Antoni

        11.

        Kurczewski Bartosz

        12.

        Paech Hubert

        13.

        Rzeszowski Mariusz

        14.

        Sobczak Mikołaj

        15.

        Wiśniewski Michał

         

         

        Lista osób zakwalifikowanych do Technikum nr 1, w zawodzie:

        Technik technologii żywności

         

        1.

        Bentkowska Klaudia

        2.

        Błaszczak Julia

        3.

        Ceglarz Mikołaj

        4.

        Fertyk Jagoda

        5.

        Fiszbok Dominika

        6.

        Giezek Aleksandra

        7.

        Grążka Michał

        8.

        Kęsa Marta

        9.

        Matuszak Franciszek

        10.

        Nowicki Bartosz

        11.

        Rosiakowska Alicja

        12.

        Woźna Weronika

         

         

        Kandydaci , którzy zostali zakwalifikowani do Technikum nr 1 w zawodach : technik ochrony środowiska i technik technologii żywności  , proszeni są o osobisty kontakt z dyrekcją szkoły w dniu 17 lub18 sierpnia 2020 r.

         

         

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach, ul. Szczuczyńska 3
      • zsnr2szamotuly@onet.pl
      • tel. (+48) 61-29-21-559
      • ul. Szczuczyńska 3 64-500 Szamotuły
      • Dyrektor: Zygmunt Sługocki
      • Wicedyrektorzy: Ewa Peraj, Arkadiusz Majer
      • Kierownik szkolenia praktycznego: Anna Kaczmarek
      • NIP: 787-10-30-195
      • REGON: 000100078
      • Kontakt z administratorem strony: piotr.gotowy@poczta.onet.pl
    • Logowanie